Замовити
зразок

Механізм дії Зеребра Агро

МЕХАНІЗМ АНТИБАКТЕРІАЛЬНОЇ ТА ФУНГІЦИДНОЇ ДІЇ

Наночастинки срібла, що містяться в препараті Зеребра Агро, закріплюються та утримуються на клітинних стінках фітопатогенних мікроорганізмів. Наночастинки срібла окислюються та вивільняють іони срібла, що порушують роботу мембранних білків, особливо транспортних, що призводить до загибелі патогенну. Поступове окислення наночастинок срібла забезпечує пролонговану дію препарату.

42

Колоїдне срібло володіє елісіторною дією, властивою імунізуючим фунгіцидам: впливаючи на метаболізм, сприяє підвищенню концентрації активних форм кисню в тканинах рослини. Активні форми кисню є одними з головних чинників неспецифічного імунітету рослин – знижують ймовірність зараження і пригнічують розвиток патогенів.

Більшість патогенних мікроорганізмів не здатні протистояти комплексній дії колоїдного срібла.
Зеребра Агро захищає рослини від багатьох бактеріальних і грибкових хвороб за умови середнього ступеня розвитку захворювання. В умовах сильного, в тому числі епіфітотійного, розвитку захворювання при спільному використанні з фунгіцидами Зеребра Агро значно підвищує їх ефективність.

МЕХАНІЗМ СТИМУЛЯЦІЇ РОСТУ РОСЛИН І ЗМІЦНЕННЯ ФІТОІММУНІТЕТА

ККолоїдне срібло зменшує чутливість рослини до етилену, гормону старіння, за рахунок пригнічення етиленових рецепторів, що запобігає передчасному старінню рослини, сприяє підвищенню врожайності.

Колоїдне срібло збільшує концентрацію ендогенних ауксинів, гормонів росту, в тканинах рослини за рахунок пригнічення ферментів, що відповідають за окислення ауксинів. Завдяки цьому формується потужна корнева система, посилюється ріст і розвиток рослин.

Дія срібла на ферментну систему рослини, гормональний баланс і фітоіммунітет аналогічно для більшості вищих рослин, тому препарат Зеребра Агро ефективний для стимуляції росту широкого спектру сільськогосподарських культур.

 
Нужна помощь? Мы Вам перезвоним!
Закрыть