Замовити
зразок

НОВІ ПРЕПАРАТИ СЕРІЇ «МІРА» НА ОСНОВІ ГІДРОГЕЛЮ

На основі базового продукту Гідроліпа, який має властивості гідрогелю, компанією Родонит було створену лінійку препаратів серії «Миру».

Препарати серії «Миру» – фульвових-гумінові добрива і біостимулятори росту рослин на основі гідрогелю з властивостями пленкообразователя і прилипачів:

МІРА ЛІП – препарат для підвищення врожайності культур з властивостями термопротектором і прилипачів.

Мira LIFE S1 (Миру Лайф С1) – багатокомпонентний стимулятор росту рослин на основі гідрогелю для обробки насіння з захисним ефектом.

Мira LIFE S2 (Миру Лайф С2) – багатокомпонентний стимулятор росту для позакореневого обробок рослин з посиленими антідотная і антистресовими властивостями.

Які продукти можна замінити?

Застосовуючи препарати серії «Миру», ви сміливо можете на свої поля не вносити стимулятори росту, гумати, прилипачі, пленкообразователи, кондиціонери води.

У чому принципова відмінність від інших препаратів?

1) стимуляторів росту, гуматов – завдяки наявності у великій кількості гумінових і фульвових кислот, збільшують ступінь проникності клітинних мембран, підвищують активність ферментів, вміст хлорофілу і продуктивність фотосинтезу, а також стимулюють дихання, синтез білків, цукрів, амінокислот і вітамінів.

2) кондиціонерів води – повністю замінюють застосування кондиціонера води. Підвищують ефективність роботи ЗЗР без зміни рН робочого розчину.

3) ПАР і ін. Прилипачів – на відміну від інших прилипачів є натуральними полісахаридними гідрогелю.

Переваги препаратів серії «Миру»:

– за рахунок властивостей гідрогелю утворюють водо-газопроникних плівку, яка вже через 30 хв. після обробки не змивається дощем і тим самим забезпечує високоефективну роботи СЗР і добрив.

– натуральна плівка препаратів днем ​​значно зменшує випаровування вологи з поверхні листя, а вночі з повітря натягує вологу (з туманом, з ранковою росою і дощем). – захищає рослини в період вегетації від сонячних опіків, посухи, в’янення, ультрафіолетового випромінювання за рахунок своїх унікальних властивостей гідрогелю.

– дозволяє проводити обробки рослин пестицидами цілодобово в широкому температурному діапазоні – від + 5 ° С і до + 40 ° С, з однаково високою ефективністю, що незамінне для зон ризикованого землеробства; Гуматизовані гідрогелівая плівка забезпечує повноцінну роботу всіх біологічно активних речовин, ЗЗР, добрив знаходяться в ній;

– гідрогелівая плівка витримує до 6 середньостатистичних дощів

 
Нужна помощь? Мы Вам перезвоним!
Закрыть