Замовити
зразок

20 років успіху

Не так багато в українському АПК і в інших наших бізнесах компаній, які повинні історію, що вимірюється десятиліттями. Шлях вільної приватної власності на засоби виробництва, шлях нової економіки почався в 1991-му, з тих пір пройшло 26 років.
Тому вітчизняні компанії в порівнянні з кілька літніми західними підприємствами – немовлята, але які міцні і загартовані. Адже нашим компаніям довелося пройти важкий шлях. Початок був складним насамперед тому, що для знову компаній не було середовища, яка ділилося досвідом, технологіями, стратегіями.
26059987_179582139297624_6475340468302738412_o

Компанії виникали, створюючи і середовище, і нові ринки, а створення ринків, як відомо, найбільш вартісна і складна діяльність для менеджменту та економіки підприємств. Ще додайте відчайдушну мудрість древніх китайців – милуй нас, Боже, жити в епоху змін. Однак у нас не було іншої епохи. Переділ власності, тотальне роздержавлення, корупційні схеми, відсутність кредитування, державної підтримки, низька купівельна спроможність населення, бізнесу, відсутність культури … У цих умовах компанії будувалися і шукали свій шлях у світі, змінювався на очах. Тому історія компанії «Родоніт», яка відсвяткувала 20-річчя, – це частина історії України, української економіки, нової епохи. Безумовно, портрет компанії – це портрет її лідера – Надії Шарівської.

На ринку не будеш десятиліттями, якщо ти – такий, як усі. А то, що таких, як Надія Михайлівна, дуже небагато в нашому суспільному просторі, знає кожен, хто знайомий з «Родоніт». Це людина, захоплена своєю справою і нескінченно закоханий в життя. Здатна запалювати енергією колектив, здатний побачити те, чого не бачать інші. Тому і вийшов «Родоніт» на ринок з Лігногумат першим. Ці речовини, відходи целюлозної промисловості, здатні творити чудеса на промислових посівах комерційних культур, оздоровлювати грунт, захищати рослини від стресів, стали знайомими фермеру і холдингам завдяки «Родоніт». А взагалі Надія Шаровська з юнацьким запалом і ентузіазмом цікавиться властивостями матеріалів і форм, тим, що ковзає повз увагу рядового бізнесмена. Вона вивчає і популяризує шунгіт, в офісі у неї багато куль, пірамід і … ікон. Християнство і слово Боже і Боже благословення – невід’ємна частина бізнесу Шарівський. Тому така склалася обкладинка на 20 річчя компанії: Надія Михайлівна запропонувала поставити фото дітей, онуків, які уособлюють не тільки майбутнє «Родоніт», – майбутнє України.

Компанія спочатку була націлена на продаж продукції різного плану, але з ходом розвитку зміщувалися акценти, розширювалися області. Зараз ми – багатофункціональна компанія, яка працює в багатьох напрямках, серед яких аграрний – основний. Розроблявся і напрям тваринництва, є і вагомий сегмент діяльності по затінюють сіток, напрямок з алюмінієвих порошків і пудр для індустрії. Для агронапрямку у нас є місткий портфель продукції, більше 20 найменувань, де ми виступаємо реєстратором. Частина продуктів – наше власне виробництво, деякі ми виробляємо з аутсорсингу, а частина – імпортні за ексклюзивними контрактами, і придбати їх можна тільки у нас.

Наука – елемент, який займає важливе місце в нашій роботі. Ми співпрацюємо з науковими підрозділами наших партнерів, постачальників, є і власне, але воно більше зосереджена на консалтингу. Наші вчені – фахівці з глибокої компетенцією в агрономії і в продукті безпосередньо в практиці його застосування. Але підрозділ, що займається консалтингом, веде також супровід. Щорічно ми закладаємо 50 60 дослідів, це чималий фронт робіт, для того, щоб ми могли забезпечити наших клієнтів якісними продуктами для сільського господарства. Наші препарати дозволяють отримувати більш екологічну продукцію, високі доходи. Розумні ціни на наші продукти і високий ефект від їх застосування – ось хороший аргумент для сільгоспвиробника. Ми програми, спрямовані на відновлення родючості ґрунтів. – У вас чисельний персонал? В яких економічних параметрах ми прийшли до 20-річчя? – Ми можемо припустити, що 3% сільгоспземель в Україні охоплені нашими продуктами … Навіть одним продуктом ми покриваємо 200000 гектарів на перший рік … Ми аналізували по різних областях України з урахуванням прямих продажів холдингам і продажів через дистриб’юторську мережу, в деяких областях налічували 1% земель в обробці, в деяких – до 6%. Колектив у нас професійний, налічує 40 фахівців. Всього компанія орієнтована на те, що процвітати повинні все: і наші партнери, і наші клієнти, і наші співробітники.

Так приємно відзначати, що компанія знаходиться в робочому настрої і динамічному русі в свій 20-річний ювілей. Спочивати на лаврах – не в характері «Родоніт». Шукати, знаходити, допомагати – ось куди цікавіше заняття. І саме це називається життям.

 
Нужна помощь? Мы Вам перезвоним!
Закрыть